Posilovací stroje na bicepsy

V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

Horní končetiny vytrénují také veslovací trenažéry, posilovací lavice na bicepsy a tricepsy, činky. Tyto stroje a pomůcky se postarají o dokonale vyrýsované paže a ramena.

Například posilovač bicepsů Body Solid se hodí do profesionální i domácí posilovny. Má velký rozsah nastavení zátěže, snadno uchopitelnou a dobře padnoucí přední rukojeť, pohodlné sedátko a tvarovanou podložku paží. Je vybaven i tabulkou s instruktážními piktogramy, díky nimž se vám bude snadno obsluhovat. S běžným závažím 95 kg váží stroj 125 kg.

Rizika pouhého posilování bicepsů

Posilování bicepsů a hrudníku je sice mimořádně atraktivní, pokud však toužíte po celkové síle, musíte posilovat především střed těla - partie spodních zad a břicha. Ruce a nohy mohou být totiž silné jen v tom případě, pokud je silný i trup.

Trenéři proto doporučují  zařadit do každého tréninku minimálně jeden cvik na spodní záda a břišní svalstvo. To proto, že vzpřimovače a břicho úzce souvisejí s partiemi formujícími centrum síly.

Vedle posilování paží se tedy zaměřte i na sedy a lehy, záklony trupu, předklony s činkou nebo mrtvé tahy. "Orientujte se především na záda a nohy a budete vždy silní," uvádí Josef Švub webu Sportovní výživa - fitness.cz

V e-shopu koupíte veškeré posilovací stroje, k nimž náleží doprovodné služby: montáž a doprava zdarma, servis u zákazníka, rozšířená záruka 5 let a vrácení zboží do 30 dnů. Vše pro to, aby se vám s nimi cvičilo dobře a dlouhá léta.

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Posilovací stroje na bicepsy

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky