Lyžařský trenažér - netradiční posilovací stroj

Perfektní simulaci jízdy na svahu a super slevu 22 % nabízí aktuálně lyžařský trenažér inSPORTline.

Lyžařský trenažér je efektivní posilovací stroj pro zvýšení fyzické kondice a zdokonalování lyžařské techniky. Model Tombos je navíc teď v akci za 6 990 Kč. K jeho hlavním přednostem patří odolná konstrukce, nosnost 100 kg a LCD displej.

Computer zobrazuje nejdůležitější informace, mezi které patří čas, vzdálenost, spálené kalorie či počítadlo. Nakloněná rovina dokáže reálně simulovat sjezdovku, díky čemuž je cvičení komfortnější.

Posilujete celé tělo a zlepšujete techniku lyžování

Lyžařský trenažér je vhodný pro fyzickou i technickou přípravu na lyžařskou sezónu. Při pravidelném krátkém cvičení naberete svalovou hmotu, zlepšíte rovnováhu, rytmus a preciznost oblouků.

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Lyžařský trenažér - netradiční posilovací stroj

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky