Mezi posilovacími stroji hrají prim závěsné systémy a vibrogym

Hledáte tipy na dárek do domácí posilovny, nebo dokonce na posilování na zahradě? Tipem jsou závěsné systémy a vibromasážní stroje.

Mezi nejprodávanější zboží na fitness e-shopech patří závěsné posilovací systémy, které možná znáte pod názvy TRX, nebo multitrainer. V posledních měsících jsou také oblíbené VibroGym stroje, které využívají efektivní vibrace na posilování a hubnutí.

Závěsné systémy pro posilování celého těla

Hvězdou mezi závěsnými systémy je MultiTrainer inSPORTline, který koupíte asi za 1500 korun v e-shopu výrobce.

Na multitraineru posilujete efektivně vlastní hmotností. Systém se skládá z popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod. Vysokou účinnost cvičení potvrzuje řada pozitivních recenzí.

A z recenzí na heureka.cz:

Doporučuji... levnější ( ale kvalitně super ) varianta TRX. Kvalitka... perfektně sedí, super zpracování... u kámoše jsem cvičil na orig. TRX 2 a tohle je kvalitou na podobné úrovni.

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Mezi posilovacími stroji hrají prim závěsné systémy a vibrogym

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky