Jak posilovat bicepsy?

Dokonale vyrýsované paže a ramena zajišťují různé pomůcky a stroje na posilování rukou. Zpevňují bicepsy, tricepsy a další svaly horních končetin. 

Nejoblíbenější jsou činky, hrazdy, veslovací trenažéry a posilovací lavice. Pořídit si lze i multifunkční stroje na procvičení celého těla.

Veslovací trenažer Power Master

Výborný stroj k domácímu posilování, který je nyní v e-shopu inSPORTline za obzvlášť výhodnou cenu. Jeho počítač zobrazuje počet záběrů, čas a spotřebu kalorií. Trenažer má stabilní ocelovou konstrukci a maximální zatížení 120 kilogramů.

Posilovací bench lavice Adjust

Výhodou této pomůcky na posilování bicepsů a dalších svalů je skladnost – po použití se dá rychle složit do vertikální polohy pro úsporu místa. Její silnou stránkou je také akční cena 3 990 korun. Při objednávání v e-shopu lze sjednat také odbornou montáž lavice servisními techniky inSPORTline. 

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Jak posilovat bicepsy?

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky