Jak posilovat svaly na nohou?

Módní ultra krátké sukně a kraťasy vyžadují hezké a pevné nohy. Málokdo je má ovšem od přírody, aniž by pro to musel něco udělat. Hodně se vyskytuje celulitida, povolené svaly a nadbytek tuku.

Toužíte-li po dokonalé postavě a jste odhodláni cvičit, doporučíme vám šikovné pomocníky – stroje osvědčeného českého výrobce inSPORTline, díky nimž lze posilovat svaly na nohou v domácím prostředí – nejlépe v obývacím pokoji u televize.

Posilovač nohou Leg-Trainer, 1 290 korun v akci

Revoluční novinka pro zpevnění, vytvarování a zeštíhlení stehen, hýždí a spodních břišních svalů. Velmi efektivní a časově nenáročný posilovač – oproti běžné půlhodině cvičíte pouze pět minut! Zvedáte se na něm nahoru a dolů proti vlastní hmotnosti a zapojujete více než 100 svalů.

VibroGym Violet, 7 890 korun v akci

Vibrační posilovací stroje jsou velkým hitem pro posilování a formování postavy. Umožňují až třikrát účinnější cvičení než jiné pomůcky. Stroj Violet má navíc 3D efekt zvyšující intenzitu vibrací. I profesionální sportovci – běžci, inline bruslaři, cyklisté či lyžaři ho používají při tréninku.

K posilovacímu stroji je dobré zařadit také běh, rychlou chůzi, skákání přes švihadlo, dřepy nebo vybrané cviky z kalanetiky. Věřte, že se tyto aktivity na pevnosti nohou velmi rychle projeví, a vy se budete těšit ze sexy postavy do minisukně! 

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Jak posilovat svaly na nohou?

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky