Magic Gym: Za málo peněz hodně posilování

Revoluční posilovač „10 v 1“ od inSPORTline umožňuje procvičit všechny hlavní svalové skupiny a krásně vytvarovat ramena, paže, hýždě, boky a stehna. Odolný ocelový stroj je navíc dostupný za opravdu lidovou cenu.

Paní Jana, které je 50 let a má sedavé zaměstnání, doporučuje Magic Gym hlavně pro zpevnění svalů v oblasti břicha. Uvádí, že není sportovní typ, ale tento produkt jí zcela vyhovuje: „Stačí chvilka cvičení denně. Cítím se lépe, přestala mě bolet záda, polevila bolest krční páteře, kloubů, kolen, a také to kilečko šlo dolů.“

Fitness stroj „vše v jednom“

Když budete zvažovat koupi tohoto univerzálního posilovače, stáhněte si dokumenty „návod k použití“ a „cvičení“ – 11 názorných fotografií, které vás mohou inspirovat i k vymyšlení dalších cviků. Stroj Magic Gym váží jen něco přes dva kilogramy a je velmi dobře skladovatelný. Díky tomu ho může operativně používat celá rodina.

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Magic Gym: Za málo peněz hodně posilování

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky