Vibrační posilovací stroje

Vibrační posilovací stroje přenášejí do svalů maximum vibrací, čímž až třikrát násobí účinek běžného cvičení. Jejich uživatelé se velmi brzy těší ze zpevněné postavy i nižší váhy, pružnosti a hlavně přílivu nové energie.

Přitom není nutné utrácet za návštěvy drahých sportovních center – zavibrovat si můžete pohodlně i doma – kdykoliv se vám zachce. 

Nejoblíbenější vibrační posilovací stroje inSPORTline Violet, Lilly a Lotos 3D bývají v akcích už okolo sedmi tisíc korun. Jednorázová investice na dlouhou dobu, která se dle mínění uživatelů jednoznačně vyplatí.

Cvičení, relaxace, zdravé hubnutí

Paní Marcela s nákupem vibromasážního posilovacího stroje nejdříve váhala. Už od prvních dnů cvičení na plošině Lilly však oceňuje její výhody, zejména pro seniory – zmizely jí ranní bolesti nohou, je pohyblivější, spokojenější, cítí, že má volnější oblečení. 

A co říká o VibroGymu Lilly paní Renata? „Bezva stroj. Odreaguji se na něm. Hezky si zacvičím a hlavně pozoruji změnu na své postavě. Doporučuji ho všem, kteří chtějí zdravě hubnout.“

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Vibrační posilovací stroje

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky