Krásná prsa posilováním

Každá žena chce mít krásná prsa, ale některé životní situace, například mnoho měsíců kojení ve snaze dát miminku to nejlepší, bohužel často vedou ke ztrátě jejich pevnosti a následným pocitům nepřitažlivosti.

Může v tomto případě pomoci posilování? Určitě ano – na to, aby se prsa dostala do patřičné kondice, stačí čtvrthodinka speciálního cvičení denně. To sice nezmění jejich vzhled a tvar přímo, ale zlepší celkové držení těla a svalové napětí hrudníku, takže vizuální dojem z postavy je opět perfektní.

Využít lze přímo posilovače prsních svalů, polohovatelné bench lavice, kladky anebo činky – ve fitness centru i domácím prostředí. Díky vysoké efektivitě cvičení a nízké ceně je velmi oblíbený také gumový posilovač ramen, paží, hrudníku a zad. Má tři odlišně tuhá posilovací táhla a sedm různých obtížností.

Je důležité připomenout, že ke každému cvičení patří úvodní a závěrečné protažení, počáteční zahřátí, například skoky přes švihadlo či během, a následný strečink. U záměru zpevnění postavy po porodu a kojení se určitě vyplatí odborné vedení, aby byl celkový efekt a hlavně dobrý pocit z navrácené ženskosti co největší!

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Krásná prsa posilováním

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky