Tipy na posilovací stroje na doma

Na takovéto domácí cvičení... Domácí posilovací stroje musí splňovat především požadavky na místo.

Prostoru, hlavně v bytech, mnoho nebývá, a tak se musíte při nákupu posilovacího stroje omezovat především požadavky na místo. Většinou tak musíte oželet sice skvělé, ale neskladné posilovací věže a další velké stroje.

Posilovací stroje na doma

Přesto se snaží řada výrobců nabízet i zákazníkům s omezeným prostorem komplexní posilovací stroje. Příkladem může být Posilovací věž inSPORTline ProfiGym N40, která zabere přibližně 1,5 x 1,5 metr a vleze se tak i do koutu obývacího pokoje.

Posilovací věž inSPORTline ProfiGym N40

Její výhodou je především malá šířka, běžně posilovací věže zabírají na šířku kolem dvou metrů.

Na doma se hodí i vibromasážní stroje

Vibromasážní stroje, nebo-li vibrogymy, rovněž nezaberou tolik místa. Oblíbený VibroGym inSPORTline Lotos zabere pouze 70 x 70 cm a cvičit na něm můžete i v malých prostorách.

Jaké stroje se domů nehodí?

Do malých prostor můžeme zapomenout na běžecké pásy, větší cyklotrenažéry, nebo multifunkční posilovací stroje.

Vždy před nákupem jakéhokoliv stroje promyslete, kde jej umístíte a počítejte i s nezbytným prostorem kolem. Jedině tak se vyvarujete jeho opětovného složení do krabice a "zahození" do sklepa.

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Tipy na posilovací stroje na doma

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky