Závěsný posilovací systém jako náhrada za TRX?

TRX je známý systém na posilování vlastní hmotností. Na trhu najdete řadu jeho náhrad, jakou je i Multitrainer od inSPORTline.

Známý vítkovský prodejce fitness a sportovních potřeb prodává "svůj TRX" pod názvem MultiTrainer inSPORTline. S dovětkem závěsný posilovací systém, který označuje zařazení tohoto posilovacího systému.

Závěsný posilovací systém tvoří popruhy, které lze snadnou uchytit třeba do dveří, nebo na strom.  Výhodou Multitraineru jsou nízké pořizovací náklady (1 500 - 2 000 Kč) a účinné cviky pro celé tělo.

MultiTrainer inSPORTline - závěsný posilovací systém

K produktu dodává inSPORTline i výukové DVD a obal na přenášení Multitraineru.

A co na MultiTrainer závěsný systém říkají zákazníci?

Mám endoprotézi koleních kloubů a je to má nejlepší cvičební pomůcka, opravdu vynikající.

Skvělá cvičební pomůcka úplně pro všechny.Stačí jen zabalit do sáčku a jít si zacvičit kamkoliv.

Cvičení mě oproti zvedání činek, klikování atd. baví. Na webu je spousta videí s dalšími cviky.

Kdo nepotrebuje originalni TRX doporucuji jako kvalitni alternativu na cviceni doma atd.

Co je to TRX?

TRX, neboli TRX: Total-Body Resistance ExerciseTRX: Total-Body Resistance Exercise, je cvičení pro zapojení celého těla. Závěsný posilovací systém umožňuje provádět řadu různých cviků pro procvičení a posílení celého těla. 

Originální TRX systém distribuuje v ČR firma 3D FITNESS.

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Závěsný posilovací systém jako náhrada za TRX?

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky