Posilovací pomůcky - drobní pomocníci pro vaše svaly a kondici

Přemýšlíte o rozšíření vaší domácí posilovny? Nezapomeňte na posilovací pomůcky.

Posilovací pomůcky jsou většinou velmi malí, ale nesmírně užiteční pomocníci pro zlepšení kondici, tvarování postavy a posílení konkrétních částí těla.

 • balanční podložky - pro aerobní a balanční cvičení, slouží i ke zpevňování pozadí
 • rotany - pro štíhlou linii a pevné boky
 • hrazdy do dveří - pro přítahy, posílení svalů na rukách
 • posilovací kolečka - pro sílu v zápěstí, prstů, výhodou je maličká velikost a tedy použití kdekoliv

Mezi drobné posilovací pomůcky můžeme zařadit i mini twister a různé posilovače nohou a rukou. Výběr v e-shopech je veliký a uspokojí všechny zájemce o zdravější život.

Posilovací stroje  >  Novinky  >  Posilovací pomůcky - drobní pomocníci pro vaše svaly a kondici

Novinky

 • 4. 8. 2016

  Posilovací stroje na bicepsy

  V poslední době jsou hodně žádané posilovací stroje zaměřené na horní končetiny - například posilovač bicepsů, posilovač prsních svalů a paží, posilovací stroj biceps/triceps, posilovač ramen a další. Výborná je i multifunkční hrazda.

 • 8. 7. 2016

  Posilovací stroje na břicho

  Posilováním břišních svalů docílíte nejen plochého a vyrýsovaného břicha, ale i zpevnění celého těla, čímž ulehčíte trupu při otáčení. Také lépe ochráníte vnitřní orgány a vylepšíte dýchání. Speciální posilovací stroje, které si představíme, dokážou vytrénovat břicho v poměrně krátkém období.

 • 9. 6. 2016

  Jak na posilování zad doma

  Bolesti zad dnes trápí téměř celou populaci včetně dětí. Sezení v práci, škole, automobilech a pak doma u počítačů či na gaučích u televize je opravdu rozsáhlý negativní jev. Nárazově pomohou maséři, ale účinnou kompenzaci zajistí jen cvičení.

Všechny novinky